הדברה אורגנית

אם יש לכם משרד מבנה עסק או כל מקום ציבורי, ואף חלל פרטי –  חשוב שתדעו כי גם לקראת הקיץ וגם בשלל חודשי השנה: מומלץ לבצע הדברה מקצועית במקום, כאשר בעלי עסקים ומשרדים מחויבים לבצע הדברה כמה פעמים בשנה על מנת להבטיח את בטיחות העסק, בעוד שכיום מסעדות למשל עליהן לבצע הדברה על בסיס חודשי למען שיוכלו להרחיק את כלל המזיקים שמגיעים בעיקר לפסולת, אל ערימות אשפה כמו גם שהם נמשכים לחומרי מזון שנמצאים בעסקים.

אבל אילו סוגים שונים של הדברות ישנן? וכיצד מיישמים אותם בצורה הטובה ביותר?

כיום ישנם כמה וכמה סוגים של הדברות, ביניהן:

הדברה כימית –  הדברה שנחשבת מבין החזקות ביותר וכאלה שמחסלות כל מזיק באבחת ריסוס. עם זאת כיום נוטים פחות ופחות להשתמש בהדברות חזקות עם חומרים כימיים וזאת כדי לשמור על ילדים, בעלי חיים ועל הסביבה.

הדברות אלקטרוניות – הדברות פופולאריות שנחשבות הומאניות כלפי בעלי החיים אשר באמצעות תדרי קול מרחיקות את המזיקים מהסביבה,  וזאת מבלי לגרום להם נזק. בהדברות כאלה משתמשים למשל כדי להרחיק מכרסמים, יונים ונחשים.

הדברות טבעיות – הדברות שמתבצעות על ידי תמציות של צמחים בעלי רעלנים שתפקידם להדביר ולהרחיק מזיקים, אך ללא שימוש בחומרים כימיים.

הדברה ביולוגיות – באמצעות הדברות ביולוגיות משתמשים בחרקים או בבעלי חיים מסוגים שונים שמרחיקים טפילים ומזיקים, כמו למשל שימוש בעכבישים מסוגים שונים כדי להדביר פשפשים או שימוש בבעלי חיים כמו שממיות, חתולים ושאר בעלי חיים המרחיקים וקוטלים את המזיקים.

מניעה – שיטה נוספת של הרחקת מזיקים היא מניעה של הכנסות מזיקים לסביבת העבודה וזאת על ידי שימוש בחברות העוסקות בתחום של ניקיון משרדים בירושלים או בכל מקום על מנת לשמור על המבנה נקי, כמו גם שימוש במכלי פסולת ייעודים, התקנת דלתות רשת וכל מה שצריך על מנת למגן את המבנה ממזיקים.

אז כיצד מיישמים את ההדברה ?

על מנת להדביר כל משרד, עסק מבנה ציבורי או חלל עבודה יש להיעזר בשירותים של חברות ניקיון משרדים בירושלים על מנת שאלה יספקו לכם את שירותי ההדברה הטובים ביותר, אשר מתאימים לאקלים השורר בעיר כמו גם לצרכים שלכם ולעיסוק של העסק או למשרד שלכם. בכך תוכלו כבר עכשיו למגן את הבית מפני מזיקים ולעבוד בסביבת עבודה בריאה ונוחה.

להצעת מחיר

נא למלא את הפרטים ואנחנו נחזור אלייך בהקדם

דילוג לתוכן