ניקיון שטיחים

אם יש לכם שטיח במבנה פרטי או ציבורי, אתם בוודאי יודעים כי השטיח הוא פריט טקסטיל אשר מקנה אווירה חמימה במרחב, הוא מאפשר נוחות בעת השימוש במבנה כמו גם שבמידה ואתם בוחרים שטיח מעוצב ויפה – הוא זה שיקנה את הטון בעיצוב החלל.

ואכן כיום ישנן מגוון סוגים של שטיחים בגדלים שונים, כאשר חלק מהשטיחים הינם שטיחים שחלקם סינטטיים וחלקם עשויים צמר וחומרים טבעיים, כמו גם שישנם ם שטיחים שנחשבים שיא האיכות וזאת משום שהם נארגים בעבודת יד.

אבל כיצד מטפלים בשטיחים נכון? באמצעות חברת ניקיון בירושלים או בכל מקום בארץ ניתן לנקות שטיח על ידי כמה וכמה פעולות:

ניקיון שנתי של השטיח – חברת ניקיון מקצועית היא כזאת שתבצע עבורכם ניקיון יסודי שנתי של השטיח או בכל תקופה שתרצו. החברה תסייע לכם להסיר שטיחים מקיר לקיר, והיא תסייע לכם להסיר גם שטיחים גדולים במיוחד ולחדשם, והיא תנקה עבורכם את השטיח באמצעות מכונות ניקוי מעולות המיועדות לביצוע עבודה מסוג זה.

שאיבת השטיח – להבדיל משואבי האבק הסטנדרטיים שישנם בבתים פרטיים, חשוב לדעת כי חברת ניקיון בירושלים היא כזאת שתוכל באמצעות שואבים מיוחדים, גדולים ותעשייתיים לנקות עבורכם את השטיח ולהפוך אותו לבעל נראות חדשה רעננה ועזה יותר.

הסרת כתמים – כתמים של בוץ, לכלוך, אבק, יינות, אוכל ושאר לכלוכים עולים לגרום לנראות עכורה של השטיח ולכן יש לפנות את חברת ניקוי מקצועית שתוכל לסייע לכם להפטר מהכתמים שהצטברו על גבי השטיח בשמך השנים.

טיפול בסופיות השטיח – על מנת שהשטיח שלכם תמיד יראה מושלם, יש לבחור בחברות ניקיון שטיחים בירושלים שיוכלו לטפל ולשפץ גם את הסופיות של השטיח ובכך לתחזק אותו ולאפשר לו מראה חדיש ויפה.

שימוש בחומרים ייעודיים – בזמן שרבים מבעלי השטיחים משתמשים בחומרים שאינם מתאימים לשטיח ואף מכתימים אותו, חברות ניקיון מקצועיות משתמשות בשלל חומרי ניקוי ייעודים שגם מסירים כתמים, גם מקנים צבע עז לשטיח (שנראה שכבר מזמן אבד) וגם מסבים לשטיח שלכם ריח נקי ורענן. בנוסף חברות מקצועיות יסייעו לכם עם טיפים למניעת כתמים ומניעת דהייה של השטיח.

לסיכום על מנת למנוע את ההרס של השטיח וכדי לשמור על הסביבה שלכם נקייה ונעימה – חשוב כבר עכשיו לפנות למומחים בניקיון שטיחים על מנת שאלה יוכלו לבצע עבורכם את ניקיון השטיח בצורה הטובה ביותר!

 

 

להצעת מחיר

נא למלא את הפרטים ואנחנו נחזור אלייך בהקדם

דילוג לתוכן