פוליש לרצפות

רוצים לחדש את הרצפות? – זה הזמן לבחור בפוליש!

בכל בניין או בית פרטי מגיע היום בו מבינים בעלי הבית כי את המרצפות יש לחדש. ואכן מרצפות עתיקות וכאלה שנבנו בבנייה של שנות ה70 ה 80 ואפילו ה 90! זקוקות לעיתים רבות להחלפה כמו גם הברקה חידוש וליטוש ולכן רבים האנשים אשר בוחרים במקום לבצע שיפוץ גדול והחלפת רצפות –  דווקא בפעולה של פוליש המתאימה לחידוש מרצפות מכל סוג.

אבל מהו בכלל פוליש? ומה היתרונות שלו? כל המידע בהמשך.

אם אתם רוצים לשפץ את מראה הבית, לעצב מחדש ולהעניק לבית או לכל מבנה מראה נעים ונקי – חשוב שתדעו כי באמצעות שירות פוליש המתבצע בדרך כלל על ידי חברות המעניקות שירותי ניקיון בירושלים או בכל מקום, ניתן לבצע את הפעולה בקלות ובמקצועיות!

אבל מה זה בכלל פוליש?

פוליש לרצפות היא פעולה שנועדה להריק את המרצפות ולאפשר מראה מבריק, שלם ומותאם אישית למראה המבנה. כיום באמצעות מכונות פוליש מקצועיות נעשית מריחה של חומר הפוליש המתאים (כמו למשל פוליש אקרילי, מט קריסטלי או מבריק) וזאת לאחר שנעשית ברצפה עבודת ליטוש מרצפות, ניקיון המרצפות תיקון רצפות שאינן תקינות ועוד.

לאחר כל אלה מבצעים המומחים הברקה באמצעות מכונת פוליש המעניקה לרצפות מראה מדהים מבריק ונקי.

אבל מהם היתרונות של יישום פוליש לרצפה?

באמצעות יישום פוליש לרצפות יכולים רבים בין אם מדובר בבעלי עסקים, בעלי מבנים ובתים פרטיים כמו גם בשלל אנשים במבנים שונים לדאוג להברקה של הרצפות, כאשר באמצעות פוליש ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים:

מהירות – באמצעות יישום פוליש על גבי הרצפות ניתן ליהנות מפעולה מהירה של חידוש והברקת הרצפות ללא צורך ביציאה מן הבית! הפוליש אותו מתחילים למרוח בשעות הבוקר מתייבש במהירות ומקנה חזרה לחיים בצורה מהירה יותר.

שיפוץ קל – אם אינם רוצים לבצע שיפוץ מסיבי של הרמת מרצפות שכולל המון אבק לכלוך ובלגן: תמיד תוכלו לא להחליף את הרצפות, אלא רק לחדש אותן באמצעות פוליש.

הוזלת עלויות – פוליש לרצפה מוזיל עלויות במידה רבה והוא נחשב זול יותר מהחלפה מסיבית של כל הריצוף במבנה.

מראה מושלם – באמצעות פוליש לרצפה הנעשה על ידי חברת ניקיון מקצועיות המעניקה שירותי ניקיון בירושלים או בכל מקום, ניתן ליהנות ממראה מושלם של המבנה ושל המרצפות ובכך להעניק למבנה מראה נעים, נקי ומבריק!  

להצעת מחיר

נא למלא את הפרטים ואנחנו נחזור אלייך בהקדם

דילוג לתוכן